Bizi bu havalar mahvetti!

By  |  0 Comments

Havaya, suya ve toprağa cemreler düştü ama bizler bir türlü sıcak günlerin içine düşemedik. Özellikle son haftalarda, sabah evden çıkarken donuyoruz, öğlene doğru hafif ısınıyoruz, öğleden sonra ise neredeyse kısa kollularla sokakta dolaşıyoruz. Havanın bu değişken tavrı, bırakın ruh halini, giyimimizi bile fazlasıyla etkiliyor. İnce giyseniz bir türlü, kalın giyseniz başka türlü.

İşte bu havalarda, hele ki yağmurlu nisan ayında en iyisi kat kat giyinmek. Bir tişört, üstüne bir hırka, onun üstüne de ince bir mont ya da trençkot tam anlamıyla kurtarıcı olacaktır. Hatta yanınızda şemsiye taşımak istemiyorsanız şık bir şapka da fazlasıyla iş görür.

Etek giymek istiyor ama çizme ya da bot giymek istemiyorsanız, sezonun trendlerinden diz üstü çoraplar imdadınıza yetişecek. Babet ya da spor ayakkabılarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Henüz açık ayakkabı giymek için erken olsa da, siz illa açık ayakkabı giymek istiyorsanız yine çorabın kurtarıcı etkisinden faydalanabilirsiniz. Bu durumda da şık bir soket çorapla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply