Çeroit taşının faydaları ve özellikleri

By  |  0 Comments

Çeroit taşının özelliklerinden bahsedecek olursak;

Çeroit taşının diğer adı charoite taşıdır. 1947 rusyada ilk kez çıkarılan Çeroit taşı 1978 yılından itibaren ise avrupada kullanılmaya başladı. Açık mor renkte bulunan bu taş bir çok faydayı da içinde barındırmaktadır. Bu gibi Çeroit taşının özellikleri bilinmektedir.

Çeroit taşının faydalarından bahsedecek olursak;

Çeroit taşı baş ağrıları ve işitme problemlerine iyi gelen bir taştır. Negatif enerjiyi pozitife çevirir ve aurayı temizler. Sinirleri düzenleyen kişiyi yatıştıran, sakinleştiren bir taştır. Uykusuzluğa karşı iyi gelir. Kalp ve zihin arasındaki bağlantıyı düzenler. Öz güveni arttırıcı etkileri vardır. Maddi ve madeni  kurtulmak istediğimiz bağımlılıklardan kurtulmamıza yardımcı olur. Ametist taşıyla birlikte kullanılırsa korkulardan kurtulmayı sağlar. Yaşadığımız ana odaklanmamızı sağlar böylece hayatı daha dolu geçirmemizi sağlar. Ametist taşıyla çok uyumlu bir taştır. Ametist taşı,Çeroit taşının etkisini arttırmaktadır. Bu gibi Çeroit taşının faydaları bilinmektedir.

Çeroit taşının yararları bunlar olarak  bilinmektedir asıl şifa rabbimizden gelir. Çeroit taşının özellikleri ve Çeroit taşının faydaları, tedavi araçları sadece vesiledir.Yüce rabbimiz bir derde bin derman verdik diye buyurmaktadır.Belki rahatsızlığınızın şifasının vesilesi budur beklide değildir.Bizlerin kul olarak yapması gereken rabbimizin sebeplerine sarılmak bizlere sunduğu şifa kaynaklarını denemektir.Tedbirimizi alalım şifa allahtandır.Şüphesiz o her şeyin iyisini bilendir.İnşallah rabbim bütün hastalıkların şifasını en kolay şekilde bulmayı nasip eder.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply